SZKOŁA TAŃCA LEGNICA B.P.KRZYŻANOWSCY
SZKOŁA TAŃCA LEGNICA B. P. KRZYŻANOWSCY SZKOŁA TAŃCA LEGNICA AKTUALNOŚCI INSTRUKTORZY SZKOŁY TAŃCA LEGNICA SZKOŁA TAŃCA LEGNICA PARY SZKOŁA TAŃCA LEGNICA FOTO SZKOŁA TAŃCA LEGNICA VIDEO PIERWSZY TANIEC NAUKA TAŃCA KURS TAŃCA LEGNICA SZKOŁA TAŃCA LEGNICA KSTT IMPULS SZKOŁA TAŃCA B. P. KRZYŻANOWSCY LEGNICA
POLUB SZKOŁĘ TAŃCA LEGNICA B.P.K NA FB

PIERWSZY TANIEC - KOMPENDIUM WIEDZY DLA NOWOŻEŃCÓW

"TAAAK..." to słowo pragnie powiedzieć wiele par narzeczonych, od podjęcia tej decyzji rozpoczynają się gorące przygotowania do ceremonii ślubnej i weselnej. Sala, wystrój, suknia, limuzyna, obrączki ...........ups.......pierwszy weselny taniec - co z tym zrobić?

PIERWSZY TANIEC LEGNICA CHOJNÓW ZŁOTORYJA ŚCINAWA WOŁÓW BRZEG DOLNY ŚRODA ŚLĄSKA

Aby dobrze przygotować się do swojego wesela i chcąc dobrze nauczyć się tańczyć lekcje tańca należy rozpocząć z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, co oczywiście nie wyklucza tych osób, którym do imprezy pozostało już tylko kilka tygodni czy nawet dni :)

 

     Po pierwsze rozejrzyjmy się za dobrą szkołą tańca tzn. za instruktorami z właściwymi uprawnieniami, wiedzą i doświadczeniem co w efekcie sprawi, że proces nauki będzie odbywał się znacznie sprawniej i w ostateczności zyskamy na czasie.

     Po drugie, zastanówmy się co chcielibyśmy zaprezentować podczas pierwszego tańca weselnego. Są tu trzy możliwości:

1. wybierzemy sobie utwór muzyczny, a instruktorzy określą jaki taniec, i jaki układ choreograficzny zatańczyć do tego utworu

2. wybieramy rodzaj tańca, który chcielibyśmy zatańczyć i wtedy dobieramy odpowiednią muzykę sugerując się np. podpowiedzią instruktorów

3. ambitni i zdolni mogą wybrać kompilację utworów (np. elegancki i dystyngowany walc angielski, ognista cha-cha-cha lub modna salsa, a na zakończenie walc wiedeński), należy jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że to rozwiązanie niesie za sobą konieczność poświęcenia większej ilości czasu i pracy na przygotowanie skomplikowanej choreografii.

NAUKA TAŃCA LEGNICA CHOJNÓW ZŁOTORYJA ŚCINAWA WOŁÓW BRZEG DOLNY ŚRODA ŚLĄSKA

Warto pamiętać, że dobierając utwór należy sugerować się aby miał on zdecydowany, wyraźny rytm i równe, nie zmieniające się tempo, to z pewnością ułatwi Państwu naukę.

     Na zajęcia indywidualne umawiamy się osobiście bądź telefonicznie biorąc pod uwagę swój wolny czas oraz czas wolny instruktora, oraz dostępność sali do ćwiczeń. Najlepiej zaplanować częstotliwość spotkań w taki sposób aby pomiędzy lekcjami tańca była możliwość treningu indywidualnego np. w domu. Przychodząc na zajęcia zadbajmy o lekki, niekrępujący ruchów strój i wygodne obuwie, najlepiej na płaskiej podeszwie (nie klapki). W trakcie zajęć instruktor prowadzący poprosi o przyjście w obuwiu ślubnym.

KURS TAŃCA LEGNICA CHOJNÓW ZŁOTORYJA ŚCINAWA WOŁÓW BRZEG DOLNY ŚRODA ŚLĄSKA

Ile czasu trwa nauka? To jedno z najczęściej pojawiających się pytań, na które trudno dać jednoznaczną odpowiedź. Czas ten jest uzależniony od Państwa oczekiwań w stosunku do choreografii, wybranego tańca oraz indywidualnych predyspozycji muzyczno-ruchowych. Z doświadczenia jakim dysponujemy możemy powiedzieć, że już po pierwszych zajęciach poczują się Państwo znacznie pewniej, a po trzeciej lekcji choreografia z reguły nie sprawia problemów. W przypadku skomplikowanych układów tanecznych czas nauki odpowiednio wydłuża się.

SZKOŁA TAŃCA LEGNICA CHOJNÓW ZŁOTORYJA ŚCINAWA WOŁÓW BRZEG DOLNY ŚRODA ŚLĄSKA

     Dla naszej Szkoły Tańca najważniejszą sprawą jest aby ta wyjątkowa chwila była dla Państwa przyjemnością, a nie koniecznym obowiązkiem. Jeśli pomimo naszych wyjaśnień mają Państwo jakieś pytania proszę śmiało dzwonić, a my z chęcią odpowiemy na wszystkie "trudne" :) pytania.

UWAGA!!!

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE ODBYWAJĄ SIĘ W PROCHOWICKIM OŚRODKU KULTURY I SPORTU.

UL. KAROLA MIARKI 5

SZKOŁA TAŃCA LEGNICA CHOJNÓW ZŁOTORYJA ŚCINAWA  LUBIN WOŁÓW  BRZEG DOLNY ŚRODA ŚLĄSKA